svetainę sukūrė proweb.lt

Naujienos

Susitikime penktadienį Laisvės aikštėje

Panevėžio lėlių vežimo teatras birželio 28 dieną, jau antrą kartą šiais metais, dalyvavo miesto vasaros renginių cikle Susitikime penktadienį. Teatrinio sezono uždarymo proga, turėjome malonią galimybę susitikti su Panevėžio miesto žmonėmis ir miesto svečiais. Spektaklį Pusantros saujos rodėme Panevėžio Laisvės aikštėje. Dėkojame visiems atėjusiems pasižiūrėti spektaklio bei padovanojusiems savo šypsenas!

Japonų delegacija Panevėžio lėlių vežimo teatre

Šiandien, birželio 28 d. Panevėžio lėlių vežimo teatre viešėjo Japonijos ambasadorius J.E. Širo Yamasaki, Japonijos Tojohašio miesto oficialios delegacijos vadovas, miesto meras Koiči Sahara bei Tojohašio miesto gyventojų delegacija, vadovaujama Tarptautinės asociacijos prezidento Takajoši Matsui.


Svečiams apie Teatre puoselėjamas tradicijas, lėlių teatro darbo specifiką, aktorių ir kūrėjų interesus ir galimybes Panevėžio mieste ir visoje Lietuvoje pasakojo Panevėžio lėlių vežimo teatro direktorius - meno vadovas Antanas Markuckis. Dauguma šios delegacijos narių Panevėžyje lankėsi pirmą kartą, todėl jiems įdomu buvo viskas. A. Markuckis papasakojo, kaip gyvena mūsų miesto žmonės, koks kultūrinis klimatas vyrauja Panevėžio mieste.

Vasarvidžio (Joninių) šventė Panevėžio Skaistakalnio parke

 

 

 

Birželio 23 dieną, ką tik grįžęs, iš tradicinių, jau 34-ąjį kartą vykusių, vasaros gastrolių su vežimu po Lietuvą, Panevėžio lėlių vežimo teatras spektaklį Pusantros saujos dovanojo Panevėžio miesto žmonėms ir miesto svečiams. Džiaugiamės sulaukę didelio būrio žiūrovų! Taip pat Skaistakalnio parke vykusios Vasarvidžio (Joninių) šventės metu, mažiausieji galėjo pasivažinėti Panevėžio lėlių vežimo teatro pramoginiu traukinuku. Nespėjusieji pasivėžinti, tai galės padaryti visos vasaros metu Senvagėje. 

 

Ačiū už Jūsų aktyvumą ir iki kitų susitikimų!

 

Kviečiame pasivažinėti Panevėžio lėlių vežimo teatro pramoginiu traukinuku!

Visus kviečiame pasivažinėti Panevėžio lėlių vežimo teatro pramoginiu traukinuku . Panevėžio miesto Senvagėje traukinukas važinėja trečiadieniais-šeštadieniais 11-18.30 valandomis ir sekmadieniais 11-15 valandomis. Bilieto kaina 1 euras.

Vasaros gastrolės su vežimu 2019. Paskutinės dienos

Tradicinių vasaros gastrolių su vežimu 2019 metu, pasiekėme Kupiškio rajoną. Renkame paskutiniuosius įspūdžius, jaukius prisiminimus, nes šių metų Vasaros gastrolės eina į pabaigą. Laukiame Jūsų paskutiniuose Tradicinių vasaros gastrolių spektakliuose - Pusantros saujos! Suskubkite kupiškėnai ir Kupiškio rajono gyventojai! Laukiame susitikimo su Jumis!

 

MARŠRUTAS

 

Vasaros gastrolės su vežimu 2019. Maišome Rokiškio rajoną!

Tradicinių vasaros gastrolių su vežimu 2019 metu, daugybės įspūdžių lydimi, pasiekėme Rokiškio rajoną. Rokiškio mieste pasirodysime Pirties dienoje (06.15) 14 val., o Bajoruose 19 val. . Lauksime Jūsų nuotaikingame ir linksmame spektaklyje apie linksmą Avinuko kelionę Pusantros saujos!

 

MARŠRUTAS

 

Vasaros gastrolės su vežimu 2019. Gastrolės įgauna pagreitį!

 

Panevėžio lėlių vežimo teatras birželio 8 dieną išvažiavo į 34-asias Tradicines vasaros gastroles su vežimu po Lietuvą. Jau susitikome su Velžio, Liūdynės, Miežiškių, Nevėžio, Raguvėlės ir Troškūnų žiūrovais. Šiandieną prie Anykščių kultūros centro 15 val. susitiksime su anykštėnais! Visų laukiame! O 19 val. spektaklį Pusantros saujos kviečiame kviečiame pamatyti Naujuosiuose Elmininkuose!

 

MARŠRUTAS

 

Vasaros gastrolės su vežimu 2019

 

 

Tradicinės Panevėžio lėlių vežimo teatro gastrolės su vežimu po Lietuvą startavo birželio 8 dieną Velžyje ir Liūdynėje. Dėkojame Velžio bendruomenės namams ir Liūdynės kultūros centrui už džiugų sutikimą ir gausų būrį žiūrovų! Ryt pasimatysime Miežiškiuose ir Nevėžyje. Lauksime Jūsų spektaklyje Pusantros saujos !

 

MARŠRUTAS

 

Susitikime penktadienį prie Panevėžio lėlių vežimo teatro

Panevėžio lėlių vežimo teatras birželio 7 dieną dalyvavo miesto vasaros renginių cikle Susitikime penktadienį. Buvo malonu pasimatyti su būriu panevėžiečių ir miesto svečių, kurių neįbaugino griausmingas vasaros lietus. Teko šilčiau pasispausti po Panevėžio lėlių vežimo teatro palapine, pasidalinti skėčiu ar pakviesti arčiau baloje stovintįjį. Bet po keleto jaukaus nepatogumo akimirkų, išgirdus pirmąjį „O! Vilkas!“, pasipylė vaikų reakcijos ir juokas. Spektaklį Pusantros saujos rodėme prie Panevėžio lėlių vežimo teatro. Dėkojame aktyviems mažiesiems žiūrovams ir jų tėveliams už šypsenas ir malonų, jaukų susitikimą!

Panevėžio lėlių vežimo teatras Ukmergės miesto gimtadienyje

Džiaugiamės turėję galimybę pasveikinti Ukmergės miestą, ukmergiškius ir miesto svečius su 686-uoju miesto gimtadieniu. Vasariška gimimo diena, bene svarbiausia miesto metų šventė, buvo paminėta birželio 1-ąją dieną. Panevėžio lėlių vežimo teatras miestui dovanojo spektaklį Pusantros saujos, džiaugiamės sulaukę tiek šiltų ir džiaugsmingų šventės dalyvių veidų. 

 

Vasaros gastrolės su vežimu 2019

PANEVĖŽIO LĖLIŲ VEŽIMO TEATRAS JAU RUOŠIASI 15 DIENŲ TRŪKSIANČIOMS GASTROLĖMS SU VEŽIMU PO LIETUVĄ

Teatrų pasaulyje daug. Lietuvoje netoli šimto. O šitas vienintelis toks Europoje. Teatras ant ratų. Kiekvieną vasarą plentais ir vieškeliais per šalį rieda didelis, spalvingas vežimas. Jis sustoja miesteliuose ir kaimuose, kur laukia nematytos ir negirdėtos lėlių pasakos pasiilgę vaikai.. dėl šypsenos tų vaikų, Panevėžio lėlių vežimo teatro kolektyvas, iškeitęs savo patogias lovas į palapines ir pripučiamus čiužinius, keliauja ištisas savaites...


 

Festivalis „Vaikai ir lėlės“ Kupiškyje

 

Praskriejo gegužės 15-17 dienomis Kupiškyje jau antrus metus organizuojamas profesionalaus lėlių teatro festivalis „Vaikai ir lėlės“. Panevėžio lėlių vežimo teatras festivalyje dalyvavo jau antrus metus. Šiais metais rodėme spektaklį H. K. Anderseno pasakos motyvais „Sniego Karalienė“ (rež. V. Mazūras). Neapsakomai geras jausmas girdėti nuoširdų vaikų juoką ir matyti vis daugiau šypsenų. Taip pat turėjome galimybę stebėti kolegų spektaklius, kurie nenustoja stebinti, o ką jau kalbėti apie įdomias ir kūrybiškai prabėgusias lėlių gamybos edukacijas, prizus. Džiaugiamės turėję galimybę pasisvečiuoti Kupiškyje ir būti festivalio „Vaikai ir lėlės“ dalimi.