svetainę sukūrė proweb.lt

Naujienos

SKUBI ŽINIA ŽIŪROVAMS!!!

Mieli mūsų teatro lankytojai,

bilietai į spalio 16 dienos spektaklį "Mano vardas Icchokas", (rež. J. Dautartas) išparduoti!

Dėl vietų skaičiaus ribojimo bei didelio Jūsų susidomėjimo nauju spektakliu, skelbiame papildomą spektaklio laiką - premjera bus rodoma ir šį ketvirtadienį (spalio 15 dieną) 18 valandą.

Vietų skaičius ribotas. Privalomas išankstinis bilietų rezervavimas tel. (845) 511236, (845) 460533!

Plačiau apie spektaklį ----> https://leliuvezimoteatras.lt/.../mano-vardas-icchokas...

LAUKSIME JŪSŲ LĖLIŲ VEŽIMO TEATRE

Teatro įkūrėjas Antanas Markuckis - nugalėtojas!

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, Regioninės plėtros departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos Panevėžio apskrities skyriaus vedėja Kristina Udrienė pasveikino Lėlių vežimo teatro įkūrėją, direktorių Antaną Markuckį, tapusį vienu iš iniciatyvų konkurso „Regionai: atradimų žemėlapiai“ nugalėtoju.

 

TEATRE PRAŪŽĖ PREMJERA

Lėlių vežimo teatre įvyko ilgai laukta premjera jaunimui ir suaugusiems "Mano vardas Icchokas"(rež. J. Dautartas). 

KVIEČIAME Į PREMJERĄ JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS!

 

Jau netrukus Lėlių vežimo teatro aktoriai kartu su Lietuvoje puikiai žinomu režisieriumi, teatro „Menas“ įkūrėju J. Dautartu žiūrovams pristatys premjerinį spektaklį jaunimui ir suaugusiems „Mano vardas Icchokas“ (I. Rudaševskio dienoraščio motyvais).

Šis spektaklis paremtas tikrais gyvenimo įvykiais, prikeliantis skaudžią, sveiku protu nesuvokiamą holokausto istoriją. Tai laikotarpis, kuomet vyko hitlerininkų sumanytos ir vykdytos masinės žydų žudynės, kai vienas svarbiausių Hitlerio siekių buvo žydų tautos sunaikinimas.

Teatre svečiavosi...

Rugsėjo 7 dieną Lėlių vežimo teatre apsilankė Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis!

SU GIMTADIENIU PANEVĖŽY!!!

Akimirkos iš Panevėžio miesto 517-ojo gimtadienio, kur Lėlių vežimo teatras rodė spektaklį "Lėlių cirkas" (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas). Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems! ❤️  

Praūžė mokslo ir žinių diena

Rugsėjo 1 dieną teatro kūrybinė grupė sveikino visus mažus ir didelius su mokslo ir žinių diena bei Panevėžio miesto visuomenei, svečiams dovanojo spektaklį "Lėlių cirkas" (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas).

Dar kartą sveikiname mielieji! Linkime sėkmingų, išradingų, kūrybingų mokslo metų! 

Laukiame Jūsų spektakliuose!

KVIEČIAME Į RUGSĖJO MĖNESIO SPEKTAKLIUS!
O JŲ TARPE - PREMJERA JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS "MANO VARDAS ICCHOKAS"!
VIETŲ SKAIČIUS Į SPEKTAKLIUS RIBOTAS! PRIVALOMAS IŠANKSTINIS BILIETŲ REZERVAVIMAS.

SUGRĮŽOME IŠ 22 DIENAS TRUKUSIŲ GASTROLIŲ

 

Vienintelio Europoje Panevėžio lėlių vežimo teatro kūrybinė grupė ką tik sugrįžo iš tradicinių vasaros gastrolių po Lietuvą su spektakliu „Lėlių cirkas“ (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas).
Šių metų gastrolės truko net 22 dienas. Jų metu teatro kolektyvas aplankė Panevėžio, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio, Akmenės, Šiaulių ir Radviliškio rajonus.

Tradicinių vasaros gastrolių po Lietuvą maršrutas

Jau rugpjūčio 1 dieną teatro kolektyvas išvyksta į tradicines vasaros gastroles po Lietuvą. Profesionali teatro trupė žiūrovams rodys naują spektaklį - teatrinę improvizaciją "Lėlių cirkas" (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas).

 

 

 

Jau ruošiamės 22 dienas trūksiančioms gastrolėms su vežimu po Lietuvą!

Jau visai netrukus vienintelio Europoje Panevėžio lėlių vežimo teatro kūrybinis kolektyvas beveik mėnesiui iškeliaus į tradicines vasaros gastroles po Lietuvą.

 

 

 

Ankstesnis 1 2 3 ... 5 Sekantis