svetainę sukūrė proweb.lt

Naujienos

Japonų delegacija Panevėžio lėlių vežimo teatre

Šiandien, birželio 28 d. Panevėžio lėlių vežimo teatre viešėjo Japonijos ambasadorius J.E. Širo Yamasaki, Japonijos Tojohašio miesto oficialios delegacijos vadovas, miesto meras Koiči Sahara bei Tojohašio miesto gyventojų delegacija, vadovaujama Tarptautinės asociacijos prezidento Takajoši Matsui.


Svečiams apie Teatre puoselėjamas tradicijas, lėlių teatro darbo specifiką, aktorių ir kūrėjų interesus ir galimybes Panevėžio mieste ir visoje Lietuvoje pasakojo Panevėžio lėlių vežimo teatro direktorius - meno vadovas Antanas Markuckis. Dauguma šios delegacijos narių Panevėžyje lankėsi pirmą kartą, todėl jiems įdomu buvo viskas. A. Markuckis papasakojo, kaip gyvena mūsų miesto žmonės, koks kultūrinis klimatas vyrauja Panevėžio mieste.

Vasarvidžio (Joninių) šventė Panevėžio Skaistakalnio parke

 

 

 

Birželio 23 dieną, ką tik grįžęs, iš tradicinių, jau 34-ąjį kartą vykusių, vasaros gastrolių su vežimu po Lietuvą, Panevėžio lėlių vežimo teatras spektaklį Pusantros saujos dovanojo Panevėžio miesto žmonėms ir miesto svečiams. Džiaugiamės sulaukę didelio būrio žiūrovų! Taip pat Skaistakalnio parke vykusios Vasarvidžio (Joninių) šventės metu, mažiausieji galėjo pasivažinėti Panevėžio lėlių vežimo teatro pramoginiu traukinuku. Nespėjusieji pasivėžinti, tai galės padaryti visos vasaros metu Senvagėje. 

 

Ačiū už Jūsų aktyvumą ir iki kitų susitikimų!

 

Kviečiame pasivažinėti Panevėžio lėlių vežimo teatro pramoginiu traukinuku!

Visus kviečiame pasivažinėti Panevėžio lėlių vežimo teatro pramoginiu traukinuku . Panevėžio miesto Senvagėje traukinukas važinėja trečiadieniais-šeštadieniais 11-18.30 valandomis ir sekmadieniais 11-15 valandomis. Bilieto kaina 1 euras.

Vasaros gastrolės su vežimu 2019. Paskutinės dienos

Tradicinių vasaros gastrolių su vežimu 2019 metu, pasiekėme Kupiškio rajoną. Renkame paskutiniuosius įspūdžius, jaukius prisiminimus, nes šių metų Vasaros gastrolės eina į pabaigą. Laukiame Jūsų paskutiniuose Tradicinių vasaros gastrolių spektakliuose - Pusantros saujos! Suskubkite kupiškėnai ir Kupiškio rajono gyventojai! Laukiame susitikimo su Jumis!

 

MARŠRUTAS

 

Vasaros gastrolės su vežimu 2019. Maišome Rokiškio rajoną!

Tradicinių vasaros gastrolių su vežimu 2019 metu, daugybės įspūdžių lydimi, pasiekėme Rokiškio rajoną. Rokiškio mieste pasirodysime Pirties dienoje (06.15) 14 val., o Bajoruose 19 val. . Lauksime Jūsų nuotaikingame ir linksmame spektaklyje apie linksmą Avinuko kelionę Pusantros saujos!

 

MARŠRUTAS

 

Vasaros gastrolės su vežimu 2019. Gastrolės įgauna pagreitį!

 

Panevėžio lėlių vežimo teatras birželio 8 dieną išvažiavo į 34-asias Tradicines vasaros gastroles su vežimu po Lietuvą. Jau susitikome su Velžio, Liūdynės, Miežiškių, Nevėžio, Raguvėlės ir Troškūnų žiūrovais. Šiandieną prie Anykščių kultūros centro 15 val. susitiksime su anykštėnais! Visų laukiame! O 19 val. spektaklį Pusantros saujos kviečiame kviečiame pamatyti Naujuosiuose Elmininkuose!

 

MARŠRUTAS

 

Vasaros gastrolės su vežimu 2019

 

 

Tradicinės Panevėžio lėlių vežimo teatro gastrolės su vežimu po Lietuvą startavo birželio 8 dieną Velžyje ir Liūdynėje. Dėkojame Velžio bendruomenės namams ir Liūdynės kultūros centrui už džiugų sutikimą ir gausų būrį žiūrovų! Ryt pasimatysime Miežiškiuose ir Nevėžyje. Lauksime Jūsų spektaklyje Pusantros saujos !

 

MARŠRUTAS

 

Susitikime penktadienį prie Panevėžio lėlių vežimo teatro

Panevėžio lėlių vežimo teatras birželio 7 dieną dalyvavo miesto vasaros renginių cikle Susitikime penktadienį. Buvo malonu pasimatyti su būriu panevėžiečių ir miesto svečių, kurių neįbaugino griausmingas vasaros lietus. Teko šilčiau pasispausti po Panevėžio lėlių vežimo teatro palapine, pasidalinti skėčiu ar pakviesti arčiau baloje stovintįjį. Bet po keleto jaukaus nepatogumo akimirkų, išgirdus pirmąjį „O! Vilkas!“, pasipylė vaikų reakcijos ir juokas. Spektaklį Pusantros saujos rodėme prie Panevėžio lėlių vežimo teatro. Dėkojame aktyviems mažiesiems žiūrovams ir jų tėveliams už šypsenas ir malonų, jaukų susitikimą!

Panevėžio lėlių vežimo teatras Ukmergės miesto gimtadienyje

Džiaugiamės turėję galimybę pasveikinti Ukmergės miestą, ukmergiškius ir miesto svečius su 686-uoju miesto gimtadieniu. Vasariška gimimo diena, bene svarbiausia miesto metų šventė, buvo paminėta birželio 1-ąją dieną. Panevėžio lėlių vežimo teatras miestui dovanojo spektaklį Pusantros saujos, džiaugiamės sulaukę tiek šiltų ir džiaugsmingų šventės dalyvių veidų. 

 

Ankstesnis 1 ... 3 4 5 Sekantis