svetainę sukūrė proweb.lt

Renginiai

Edukacijų festivalis "Labas! Aš lėlė!"

Panevėžio lėlių vežimo teatras Panevėžio miesto 520 – ojo gimtadienio šventės metu, organizavo edukacijų festivalį „LABAS! AŠ LĖLĖ!”.
Panevėžiečiai ir miesto svečiai  2023 m. rugsėjo 8 – 9 dienomis atvykę į Senvagės salą, galėjo sudalyvauti išskirtinėse profesionalių Lietuvos lėlių teatrų edukacijose.

Gastrolės 2023

Panevėžio lėlių vežimo teatras birželio 3 – 23 dienomis jau 37-tą kartą išvyko į tradicines vasaros gastroles su vežimu po Lietuvą. Gastrolių metu kūrybinis kolektyvas aplankė 8 savivaldybes: Kėdainių, Kauno, Jurbarko, Pagėgių, Tauragės, Kelmės, Radviliškio ir Panevėžio. Iš viso 36 vietoves. Šiais metais Panevėžio lėlių vežimo teatras lankėsi ne tik Aukštaitijos, bet ir Suvalkijos, Žemaitijos etnografiniuose regionuose, dalinosi kultūrinėmis vertybėmis, tradicijomis. Specialiai spektaklių rodymui pritaikytu vežimu teatro kūrybinė trupė važiuoja per mažiausius kaimus, miestelius ir miestus formuodama augančios kartos požiūrį į profesionalaus meno vertę.

Projektą dalinai finansavo: Panevėžio miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.

Tarptautinis lėlių teatrų festivalis "Lėlė gatvėje 2022"

2022 metų Rugsėjo 8-11 dienomis Panevėžio lėlių vežimo teatras organizavo TARPTAUTINĮ LĖLIŲ TEATRŲ FESTIVALĮ "LĖLĖ GATVĖJE 2022". Tai jau 14-ąjį kartą vyksiantis, įvairinantis Panevėžio miesto ir regiono gyventojų kultūrinį gyvenimą, plečiantis tarptautinį bendradarbiavimą tarp lėlininkų projektas.