svetainę sukūrė proweb.lt

Naujienos

Tarptautinė lėlininkų diena!

Tarptautinės lėlininkų dienos proga siunčiame sveikinimus visiems lėlininkams!


Mes, lėlininkai, praktikuojantys vieną iš nuolankiausių profesijų, gyvename ir kuriame magiškame pasaulyje. Kiekvieną kartą, kai lėlės gyvybė atgyja mūsų rankose, mes atrandame save kaip pasakotojai. Kiekvieną kartą, kai lėlė atskleidžia mūsų gyvenimo prisiminimus, mes patiriame savo transformaciją. Šioje nuostabioje kelionėje su lėlėmis atrandame pačią žmogiškumo prasmę.


Šilčiausi sveikinimai Tarptautinės lėlininkų dienos proga!

Kviečiame paklausyti - LRT Klasika. Ryto allegro. Šiandien tarptautinė lėlininkų diena: kaip lėlėms įpūsti gyvybės?

Tarptautinė vaikų ir jaunimo teatrų diena!

Kovo 20 dieną švenčiame Pasaulinę Teatrų vaikams ir jaunimui dieną!

 

Šios dienos šūkis - "Atsivesk vaiką į teatrą" - skatina mus visus atkreipti dėmesį į teatro pasaulį ir jo svarbą vaikams ir jaunimui.

Norime pasveikinti visus teatrų vaikams kolegas ir palinkėti jiems sėkmės ir pasisekimų jų darbuose! Teatras yra vienas iš galingiausių įrankių ugdyti kūrybingumą ir minties lankstumą, tad teikime vaikams ir jaunimui galimybę patirti šią stebuklingą meno formą.

Kovo 18 d. Assitej Lithuania / Lietuvos Asitežas organizavo nuotolinę konferenciją "Lietuvos scenos menas vaikams ir jaunimui: tarp praeities ir ateities". Visus susidomėjusius scenos menu vaikams ir jaunimui kvietė pasiklausyti pranešimų ir padiskutuoti!

Konferencijos įrašą galite rasti čia.

Sveikiname visus teatro kūrėjus, aktorius, režisierius, dailininkus ir visus, kurie prisideda prie teatro vaikams ir jaunimui plėtros! Ši diena - puikus laikas pasidžiaugti teatro pasiekimais ir sutikti ateinančią dieną su šypsena veiduose.

LRT rodo

Kovo 10 dieną "Duokim garo!" laidą per LRT kanalą galima apibūdinti kaip kultūrinį akimirksnį, kuris įprasmina tautinių tradicijų ir meno svarbą kiekviename Lietuvos regione. Šioje laidoje ypatingas dėmesys buvo skiriamas Panevėžio miestui, pristatant jo meno ir kultūros pasiekimus. 
Laidoje pasakojama ir apie mūsų  Panevėžio lėlių vežimo teatrą, kur teatro direktorius ir meno vadovas Antanas Markuckis nuoširdžiai dalinasi savo atsiminimais ir meile lėlių teatrui. Teatro veikla ne tik praturtina miesto kultūrinį gyvenimą, bet kuria nepaprastą ir unikalią nematerialiojo paveldo tradiciją per savo kasmetines jau 38 – tąjį kartą vykstančias, Panevėžio lėlių vežimo teatro gastroles su vežimu per Lietuvą. 
LRT laida „Duokim garo!” - tai ne tik puiki proga pažinti Panevėžį iš unikalios perspektyvos, bet ir leidžia suprasti ir vertinti Lietuvos kultūros įvairovę ir paveldą regionuose. Laidą galite peržiūrėti čia.
 

Kviečiame į nemokamą spektaklį!

Minėdami karo Ukrainoje 2 - ąsias metines, norime sukurti ypatingą dieną ir kviečiame ukrainiečių vaikus ateiti į nemokamą spektaklį! 
Spektaklis "SKANI ISTORIJA" (rež. M. Bogomas) bus rodomas 24 d. 15 val. Panevėžio lėlių vežimo teatre Ukrainiečių kalba.

 

Vietų skaičius ribotas! Būtina registracija kasos tel. (8 45) 51 12 36, (8 45) 46 05 33 ir kvietimų atsiėmimas teatro kasoje.

 

Kasos darbo laikas:

Pirmadieniais kasa nedirba.

II - V nuo 8 iki 16 val.

12 - 13 val.  pietų pertrauka.

VI - VII nuo 11 iki 13 val.

 

 

 

UŽGAVĖNĖS PANEVĖŽYJE!

Vasario 11 d. sekmadienį Kultūros ir poilsio parke kvepėjo blynais ir spirgais, skambėjo linksma muzikėlė ir šurmuliavo didelis persirengėlių būrys. Panevėžio lėlių vežimo teatro kūrybinis kolektyvas kartu su panevėžiečiai varė žiemą iš kiemo, švęsdami Užgavėnes. 
Žiema dar nepasiduoda ir mes nenuleiskime rankų! Vasario 13 d. kalendorinė Užgavėnių šventės diena, tad čiupkime keptuves ir čirškinkime blynus – bulvinius, mielinius, lietinius ir kvieskime saulę greičiau atnešti pavasarį į mūsų kiemus! Per Užgavėnes leidžiama paskutinį kartą gausiai ir riebiai pavalgyti, o jau kitą dieną prasideda Gavėnia. Skanaus! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kviečiame Į "Oi Tu" projekto Pasakojimą!

Vasario 2 d., 15 val. Panevėžio lėlių vežimo teatre!
Pasidalinsime su jumis mūsų nuotykiais, kuriuos patyrėme kurdami "Oi Tu" projektą! Tai Erasmus+ iniciatyva, suvienijusi teatrų trupes iš Lietuvos, Ukrainos, Belgijos ir Prancūzijos. Dalinsimės savo įspūdžiais nuotraukų ir sukurtos video medžiagos pagalba. Pristatysime bendradarbiavimą, kuris įkvėpė mus keliauti baidarėmis po Lietuvos miestelius. Renginio metu pristatysime ir knygelę, kuri taps jūsų įkvėpimo šaltiniu kurti!
Ateikite ir išgirskite mūsų istoriją, nuo pirmųjų kūrybinės stovyklos bandymų Prancūzijoje ir baigiant Lietuvoje - pasirodymais viešosiose erdvėse!
Prisijunkite prie mūsų pasineriant į "Oi Tu" projekto prisiminimus!


RENGINYS NEMOKAMAS
Jaunimui ir suaugusiems
 

PREMJERA

Kviečiame į spektaklio premjerą: "Vienos eglutės istorija", aut. ir rež. K. Grosmanas!


Sausio 13 dieną, 12 val. kviečiame į spektaklį pagal H. K. Anderseno pasaką "Eglutė"! 
"Vienos eglutės istorija" – tai pasakojimas, kuris moko svarbiausios gyvenimo pamokos: būti laimingais dabar ir niekada nepamiršti savo šaknų! Tai puikus spektaklis skirtas visai šeimai, kuris privers šypsotis, svajoti ir svarstyti gyvenimo prasmę. 
Atvykite pasinerti į pasakos pasaulį kartu su mumis!