svetainę sukūrė proweb.lt

Naujienos

"Mano vardas Icchokas" (JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS)

Laikas: Spalio 15 d. 19 val. (penktadienį)

Vieta: Panevėžio lėlių vežimo teatre

I. Rudaševskio dienoraščio motyvais, aut. ir rež. J. Dautartas

"XXIV International puppet Theatre Festival "Theatre In The Suitcace" 2 dalis

Vakar buvo tokia ilga diena, kad viename poste ir nepapasakosi.

Gerai keltis anksti!

Iki pirmos valandos suspėjome ir pavalgyti 100 kartų, ir pamiegoti autobuse 100 kartų skirtingomis pozomis, ir pakalbėti paliečiant 100 įvairių temų, 1 kartą pamatyti jūrą Latvijoje ir suspėti į Estijos festivalio atidarimą.

Dabar pasakysiu apie mūsų "netyčia" susitikimą su jūra. Žinote, nors ir priparato mūsų teatras keliauti, važiuoti pirmyn, kada už lango vis keičiasi skirtingi peizažai, bet visada galima pastebeti pro langą kažką ypatingo ir džiaugtis tuo nuoširdžiai kaip vaikai.

Marija Patokova

"XXIV International puppet Theatre Festival "Theatre In The Suitcace" 1 dalis

Ar jums patinka keltis 6 val. ryte?!

O mes tokiu laiku jau susitinkame teatre, kadangi važiuojame į Tarptautinį lėlių teatro festivalį "Teatras lagamine" Estijoje, Viljandi mieste.

Ir mums tai labai patinka!

Pasiilgome festivalio atmosferos, spektaklio peržiūrų, bendravimo su lėlininkais iš skirtingu pasaulio šalių, vaikščiojimo naujomis gatėmis...

Estija, lauk mūsų!

Mes nekantriai laukiame susitikimo su tavimi, jau greitai! Tik už šešių valandų!

Marija Patokova

FESTIVALIAI!

Džiaugiames, kad Panevėžio lėlių vežimo teatras rudens sezoną pradėjo labai aktyviai, dalyvaudamas Pakruojo, Panevėžio, Užpalių, Laukžemės miestų ir regionų šventėse,  Lėlių teatrų festivaliuose. organizuojamuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. 

Dalyvavome Jaunimo teatrų festivalyje "Te-traukime su teatru" Troškūnuose, kur bažnyčios požemių menėje rodėme spektaklį jaunimui ir suaugusiems "Mano vardas Icchokas", rež. J. Dautartas (nuotraukos V.Pečinino), "Vasara su lėle" Akmenėje, rodėme spektaklį - teatrinę improvizaciją "Lėlių cirkas", rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas, "Vaikai ir lėlės" Kupiškyje, rodėme spektaklį - teatrinę improvizaciją "Lėlių cirkas", rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas;

Šiandien mūsų Lėlių teatras išvyko į Estiją, Viljandi miestą, kur dalyvaus "XXIV International puppet Theatre Festival "Theatre In The Suitcace". Rugsėjo mėnesį dar laukia kėlionė į Daniją...

Dalinamės nuotraukomis iš festivalių, o kelionių įspūdžiais dalinsis mūsų teatro aktorė-tinklaraštininkė Marija Patokova.

Sekite mūsų naujienas!

Vežimu aplenkiant laiką

Pavyko! Performansas "Vežimu aplenkiant laiką", skirtas Panevėžio lėlių vežimo teatro veiklos 35-mečiui, pavyko! 

Su rudeniu! Su Rugsėjo 1-ąja!

Geros visiems šventės ir sėkmingų mokslo metų!
Iki susitikimų Lėlių vežimo teatre, kuris švenčia savo 35-ąjį Jubiliejų!

 

Jubiliejinių 35-ųjų tradicinių Panevėžio lėlių vežimo teatro vasaros gastrolių su vežimu po Lietuvą maršrutas

Birželio 5 dieną teatro kolektyvas išvyksta į jubiliejines 35-ąsias tradicines vasaros gastroles po Lietuvą. Profesionali teatro trupė žiūrovams rodys  spektaklį - teatrinę improvizaciją "Lėlių cirkas" (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas).

Jau ruošiamės 25-ių dienų 35-osioms tradicinėms vasaros gastrolėms su vežimu po Lietuvą!

Jau visai netrukus vienintelio Europoje Panevėžio lėlių vežimo teatro kūrybinis kolektyvas beveik mėnesiui iškeliaus į tradicines vasaros gastroles po Lietuvą.