svetainę sukūrė proweb.lt

Naujienos

SUSITIKIME VASARVIDŽIO (Joninių) ŠVENTĖJE!

Mieli Panevėžiečiai ir svečiai,

turime Jums puikią naujieną! Jau birželio 23 dieną 18 valandą Vasarvidžio šventės proga, dovanosime Jums nemokamą spektaklį, kuris bus rodomas iš teatro gastrolinio vežimo Kultūros ir poilsio parke (šalia vaikų žaidimų aikštelės)! 

Gerą nuotaiką garantuojame!

Su nekantrumu laukiame susitikimo su Jumis!

 

Premjera įvyko!

Birželio 16 dieną Lėlių vežimo teatre įvyko premjera! Teatrinė improvizacija „Lėlių cirkas“ (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas).

 

KVIEČIAME Į PREMJERĄ!

 

Net ir „juodasis“ karantino laikotarpis nesutrukdė Lėlių vežimo teatro kūrybinei grupei generuoti idėjas naujajam spektaklio pastatymui. Svarbiausia teatro misija – džiuginti mažąjį žiūrovą, todėl nieko nelaukiant, jau birželio 16 dieną pristatomas visiškai naujas spektaklis – teatrinė improvizacija „Lėlių cirkas“ (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas)

KVIEČIAME Į SPEKTAKLIUS!!!

Su didžiausiu džiaugsmu norime pranešti, kad nuo birželio 6 dienos spektaklius rodysime ir teatro salėje! 

Birželio mėnesio repertuarą rasite čia --> https://leliuvezimoteatras.lt/repertuaras/

 

Žiūrėkite spektaklius nuotoliniu būdu!

Atsižvelgiant į šių dienų situaciją, teatro darbuotojai klientus aptarnauja nuotoliniu būdu – telefonu (845) 511 236 arba el. paštu vezimoteatras@gmail.com. Spektaklių ir edukacinių programų užsakymas telefonu +37067797335.

Karantino metu, šeštadieniais ir sekmadieniais kviečiame žiūrėti mūsų spektaklius youtube kanalu!

Repertuarą su nuorodomis rasite čia: https://leliuvezimoteatras.lt/repertuaras/

 


 

H. K. Anderseno 215-osios gimimo metinės


Ar galima įsivaizduoti vaikystę be H. K. Anderseno pasakų?
Kaip gi be fantazijos, nuotykių ir išbandymų, šviesaus liūdesio ir pasakojimuose tykiai slypinčios išminties? H. K. Anderseno istorijos mus lydi visur... Ir patys kartais esame ir bjaurieji ančiukai, ir nepatiklūs imperatoriai, ir mylinčios undinėlės, ir iš vietos į vietą aplinkybių nešamos coliukės...

 

SU TARPTAUTINE TEATRO DIENA!

Mieli kolegos, teatro mylėtojai,
sveikiname Jus su TARPTAUTINE TEATRO DIENA! Tikime, kad jau labai greitai pasimatysime spektakliuose! O kol kas, saugokime vieni kitus ir būkime sveiki! ❤️

Sveikiname su TARPTAUTINE LĖLININKŲ DIENA!

Kad ir kokia sudėtinga situacija šiandien pasaulyje, mums kovo 21-oji ypatinga diena!
Sveikiname visus lėlininkus ir lėlių teatrų mylėtojus!

Dirbsime nuotoliniu būdu!

 

Atsižvelgiant į LR Vyriausybės priimtą nutarimą dėl koronaviruso (COVID-19), nuo kovo 13 dienos iki atskiro nurodymo, Lėlių vežimo teatre atšaukiami visi spektakliai.

Dėl mūsų visų saugumo teatro darbuotojai klientus aptarnaus nuotoliniu būdu – telefonu (845) 511 236 arba el. paštu vezimoteatras@gmail.com. Spektaklių ir edukacinių programų užsakymas telefonu +37067797335.

Susiklosčius tokiai liūdnai situacijai, nepamirškite, kaip stipriai Jus mylime – šeštadienį ir sekmadienį 12 val. kai mažieji mūsų teatro žiūrovai galėjo žiūrėti spektaklius teatro patalpose, karantino metu kviečiame žiūrėti trumpus filmus apie mūsų teatro gyvenimą youtube kanalu:

https://youtu.be/oIpwstU-QtI

https://youtu.be/mMLhZaLpuas

 

Teatre praūžė netradicinė premjera!

 

Panevėžio Lėlių vežimo teatre praūžė netradicinė PREMJERA! Spektaklis - „Šeštasis jausmas“ ❤️ Tai inkliuzinis POJŪČIŲ spektaklis, integruojantis visus, norinčius pajusti, kaip gyvena žmogus negalintis visavertiškai žvelgti į pasaulį, tačiau jį pajausti geba daug stipriau nei regintysis.
Dėkojame neįprasto tarptautinio projekto sumanytojai – režisierei Katerinai Lukjanenko.

Plačiau apie POJŪČIŲ SPEKTAKLĮ:      https://leliuvezimoteatras.lt/spektakliai/sestasis-jausmas.html

Kviečiame į premjerą, kurios nematysite..

 

UŽSIMERK... AR JAUTI...?

Panevėžio Lėlių vežimo teatras kviečia žiūrovus į neįprasto žanro spektaklio Katerynos Michalicynos pasakos motyvais „Šeštasis jausmas“ PREMJERĄ!

Ar kada teko susimąstyti, ką jaučia nematantis ar silpną regą turintis žmogus? Ar šiuolaikiniame skubančiame pasaulyje spėjame pagalvoti kas yra pojūtis? Pabudę ryte mes skubame ruoštis į darbą, darbe stengiamės kuo greičiau atlikti mums skirtas užduotis, pietų pertrauką paversdami skubėjimu užkąsti, o grįžę į namus atliekame kitus buities darbus. Tačiau ar teko kada stabtelėti minutei ir susimąstyti kiek daug jutiminio pažinimo procesų, kuriais pažįstamos tikrovės daiktų ir reiškinių savybės aplanko mus tą dieną?

Pirmasis tokio pobūdžio spektaklis lėlių vežimo teatre „Šeštasis jausmas“ – tai inkliuzinis pojūčių spektaklis, integruojantis visus, norinčius pajusti, kaip gyvena žmogus negalintis visavertiškai žvelgti į pasaulį, tačiau jį pajausti geba daug stipriau nei regintysis. Spektaklio metu veikia beveik visa žmogaus sensorinė sistema – klausa, uoslė, lytėjimas – viskas, išskyrus regėjimą, todėl spektaklis tinka silpnaregiams ir akliesiems. Reginčiam žiūrovui uždengiamos akys, kad šis kurį laiką taptu neregiu. Būtent todėl spektaklis vadinamas pojūčių spektakliu. Čia galima išgirsti paukščių čiulbėjimą, prisiliesti prie šių paukščių, paglostyti voveraitę lakstančią sode, pajusti lietų ir netgi pažaisti sniegu. Tai iš šiltųjų kraštų grįžusios lakštingalos istorija. Ieškodama savo namų ji atskrenda į sodą, kur susipažįsta su visais čia gyvenančiais augalais ir gyvūnais. Kiekvienas augalas demonstruoja savo išskirtinumą. Spektaklio metu žiūrovas galės paragauti vyšnių uogienės, paruošti pyragėlius su obuoliais bei kartu išgerti žolelių arbatos.

 

Profesionalių teatrų festivalis "Žaldokynės kraštas"

Vasario 14–28 d. Biržų kultūros centre vyko XXIV profesionalių teatrų festivalis „Žaldokynės kraštas“. Pirmasis teatrų festivalis „Žaldokynės kraštas“ įvyko 1997 m. vasario 28 – kovo 9 dienomis. Renginiu siekiama įamžinti Biržų krašto režisieriaus, aktoriaus, komedijos „Žaldokynė“ autoriaus Boriso Dauguviečio atminimą.

 

XXIV festivalio metu vasario 24 d. Panevėžio lėlių vežimo teatras mažuosius kvietė į edukacinę programą „Aktorius lėlininkas. Lėlės lagamine“.