svetainę sukūrė proweb.lt

Naujienos

LĖLIŲ VEŽIMO TEATRAS GRĮŽO SU PILNAIS LAGAMINAIS APDOVANOJIMŲ!

Panevėžio lėlių vežimo teatras sugrįžo iš gastrolių Ukrainoje, kur spalio 1 – 5 dienomis dalyvavo netgi dviejuose tarptautiniuose lėlių teatrų festivaliuose: Užgorodo akademiniame lėlių teatre, kur vyko XVII tarptautinis lėlių teatrų festivalis „Interlialka 2019“ bei XI tarptautiniame lėlių teatrų festivalyje „Podilska lialka 2019“ miesto-partnerio - Vinicos srities akademiniame lėlių teatre. Lėlių vežimo teatro trupė rodė legendinio danų pasakų kūrėjo H. K. Anderseno istoriją apie dvidešimt penkis alavinius kareivėlius - spektaklį „Anderseno sapnas“(režisierė Oksana Dmitrijeva).

 

Ši, savaitę trukusi kelionė, teatro kūrybinei grupei atnešė daugybę įspūdžių ir dar daugiau džiaugsmo dėl gautų apdovanojimų! 

Keičiasi kainos!

 

Informuojame, jog keičiasi Panevėžio lėlių vežimo teatro spektaklių ir edukacinių programų kainos. Nuo 2019 m. spalio 1 dienos repertuarinių spektaklių kaina - 4 Eur. 

Teikiamų paslaugų kainoraštis 

Tarptautiniai festivaliai Ukrainoje

 

Akimirkos iš festivalių „Interlialka 2019“ ir „Podilska lialka 2019“ Ukrainoje.

Vėl kraunamės lagaminus!

Panevėžio lėlių vežimo teatras ir vėl ruošiasi išvykai į tarptautinius festivalius. Šį kartą keliausime į Ukrainą! Tapsime dviejų tarptautinių lėlių teatrų festivalių dalyviais. Spalio 2 dieną dalyvausime festivalyje „Interlialka 2019“, kuris vyks Užgorodo akademiniame lėlių teatre. O spalio 4 dieną įsiliesime į jau tuo metu prasidėjusį tarptautinį lėlių teatrų festivalį „Podilska lialka 2019“ miesto-partnerio - Vinicos akademiniame lėlių teatre. Festivalio žiūrovai ir dalyviai iš svečių šalių galės pamatyti H. K. Anderseno istoriją apie dvidešimt penkis alavinius kareivėlius – panevėžiečių jau pamėgtą spektaklį „Anderseno sapnas (Alavinis kareivėlis)“, rež. O. Dmitrijeva. 


Teatro kūrybinė grupė iš gastrolių Ukrainoje planuoja grįžti spalio 7 dieną, tačiau kūrybinis procesas teatre nesustos – spalio 5 d. 12 val. bei spalio 6 d. 12 val. Panevėžio miesto visuomenė ir svečiai turės galimybę pamatyti spektaklį - J. Kazakaitis „Trys lokiai“ (rež. A. Markuckis). Visų norinčių pamatyti spektaklius, teatro kolektyvas su nekantrumu lauks adresu Respublikos g. 30, Panevėžys.

Kviečiame į parodą „EXPO Aukštaitija 2019“

Panevėžio lėlių vežimo teatras rugsėjo 27 – 29 d. (penktadienis – sekmadienis) dalyvaus 24-oje tarptautinėje verslo ir pasiekimų parodoje „Expo Aukštaitija 2019“, kuri vyks „Cido“ arenoje.

 

Parodoje „Expo Aukštaitija 2019“ savo ekspozijas pristatys visų sričių gamybos ir paslaugų įmonės, švietimo ir mokslo įstaigos, ūkininkų ir žemės ūkio produktų perdirbėjai, kaimo turizmo verslo atstovai, etnokultūros ir paveldo puoselėtojai, meno dirbinių kūrėjai ir amatininkai, suvenyrų gamintojai ir prekybininkai.


Kartu su Panevėžio miesto savivaldybe ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais kviečiame pamatyti „Expo Aukštaitija 2019“ dalyvių ekspozicijas ir parodos renginius. Lauksime Jūsų!

PREMJERA kūdikiams TARKŠT BARKŠT

 

2019 metų rugsėjo 13 dieną, mažų kojelių trepsėjimo lydima, praūžė pirmoji šio sezono Panevėžio lėlių vežimo teatro premjera skirta patiems mažiausiems - pojūčių spektaklis TARKŠT BARKŠT kūdikiams, rež. M. Bohomaz. 

 

Spektaklio režisierė – Maryna Bahomaz – aktorė, pedagogė, režisierė mano, jog „visi dideli dalykai prasideda nuo mažų. Taip auga ir asmenybės“. Mažiausias žiūrovas spektaklį pažino per pojūčius: regėjimą, klausą, lytėjimą. Specialiai sukurtoje, maksimaliai patogioje erdvėje kartu su mažaisiais teatro lankytojais ir jų tėveliais kūrėme, žaidėme bei mokėmės. Džiaugiamės augančiomis kūrybiškomis bei smalsiomis asmenybėmis!

Panevėžio lėlių vežimo teatras sveikina Panevėžį!!!

 

Panevėžio lėlių vežimo teatras rugsėjo 7 dieną iš visos širdies sveikino Panevėžio miestą su 516-uoju gimtadieniu! Dalyvavome šventinėje eisenoje, kurioje šventėme savo miestą, save ir visus panevėžio miesto žmones, bei svečius. Panevėžio miestui ir visiems panevėžiečiams linkėjome kūrybinių idėjų, džiaugsmo gyventi ir švęsti kiekvieną dieną! 
Sveikiname! Švęskime kartu, nes turime kuo didžiuotis! 

 

Šventinėje eisenoje dalyvavo ir šiuo metu mūsų Teatre viešinčios ir kuriančios režisierė Maryna Bohomaz ir dailininkė Olga Filonchuk. Kūrėjos šiuo metu kuria, repetuoja ir ruošiasi Panevėžio lėlių vežimo teatro premjerai - pojūčių spektakliui kūdikiams TARKŠT BARKŠT (rež. Maryna Bohomaz). Nepaprastai džiaugiamės, kad Panevėžio miesto gimtadienį švenčia ir kuria Panevėžio miestui ne tik panevėžiečiai, bet ir miesto svečiai!

Panevėžyje to dar nebuvo - lėlių teatro Premjera kūdikiams!

 

 

 

Panevėžio Lėlių vežimo teatro kolektyvas nuo šiol į teatrą kvies pačius mažiausius žiūrovus - kūdikius! Iki šiol teatro repertuariniai spektakliai dažniausiai buvo skirti vaikams nuo 3 metų, tačiau netrukus žiūrovams bus pristatytas visiškai naujas, neeilinis projektas - pojūčių spektaklis „TARKŠT BARKŠT“ ką tik gimusiems kūdikiams ir vaikams iki 3 metų. Mažiausias žiūrovas spektaklį pažins per pojūčius, regėjimą, klausą, lytėjimą. Specialiai sukurtoje, maksimaliai patogioje erdvėje žadama stiprinti tėvų ir vaikų emocinį ryšį, lavinti jausmus ir protą. Kadangi pagrindinė aktorių užduotis – rasti kontaktą su mažyliais, viename spektaklyje dalyvių skaičius apsiribos iki 20 asmenų. Teatro salė pavirs į šviesų, mažą pasakų pasaulį, sukurtą su meile ir dėmesingumu kiekvienam vaikui.

Kelionė palei Nevėžį su spektakliu „Pusantros saujos“

Rugpjūčio 31 dieną dalyvavome ir vasarą palydėjome Kėdainių kultūros centro organizuojamame renginyje „(At)rask meną“ . Panevėžio lėlių vežimo teatras keliavo palei Nevėžį su spektakliu „Pusantros saujos“. Dėkojame Kėdainių kultūros centrui, bei Surviliškio, Kalnaberžės ir Sirutiškio bendruomenėms. 

Festivalio FOTEL 2019 Lenkijoje akimirkos

 

Rugpjūčio 23 – 25 dienomis turėjome galimybę sudalyvauti tarptautiniame lėlių teatrų festivalyje „FOTEL 2019“. Festivalis vyko Lenkijoje - Juszkowo ir Marzęcino miesteliuose. Dalinamės akimirkomis iš Panevėžio lėlių vežimo teatro gastrolių Lenkijoje!

2019 metų vasaros akimirkos

Panevėžio lėlių vežimo teatras intensyviai ruošiasi naujam 2019-2020 metų sezonui - lauksime susitikimų su Jumis lėlių teatro spektakliuose! Repertuare atsiras ne viena premjera (viena iš jų skirta naujagimiams!), spektaklio atnaujinimas ir žiūrovų jau įvertinti ir pamėgti (arba dar nematyti!) spektakliai, tokie kaip 2 dalių bufonada ,,FIGARO VEDYBOS", rež. Niko Lapunovas, J. Kazakaitis ,,TRYS LOKIAI", rež. A. Markuckis, „MAŽOJO AUTOMOBILIUKO NUOTYKIAI“, rež. J. Titarov ir daug kitų.


Tačiau prieš naują pradžią, dalinamės bepraeinančios vasaros prisiminimais: šiltais, jaukiais ir iškilmingais! 

Žolinę šventėme Užpaliuose!

 

Panevėžio lėlių vežimo teatras rugpjūčio 15 dieną - Žolinės proga aplankė Užpalių (Utenos raj.) miestelį. Džiaugiamės susitikę su vietos bendruomene ir miestelio svečiais!