svetainę sukūrė proweb.lt

Naujienos

Įspūdingų teatrinių kostiumų pristatymas

Š. m. gruodžio 13 d. Panevėžio lėlių vežimo teatre vyko nepaprastas šou – kostiumų kūrėjos, dizainerės Valentinos Zaiec iš Ukrainos sukurtų įspūdingų teatrinių kostiumų pristatymas. Talentingoji Valentina triūsė net 20 dienų. Ir, tarsi burtų lazdele mostelėjus, įvyko Kalėdinis stebuklas. Scenoje – žavi Kolombina, žaismingas Arlekinas: kostiumai – tarsi sudėtinga dėlionė, kurios detalės sujungtos į tobulą visumą. Pasitempęs ir drąsus kareivėlis – puikus kostiumas priverčia aktorių jaustis tikru kariu. Žavūs piemenukas ir piemenaitė – tarsi nužengę iš pasakos – tiek išmonės, žaismingumo jų kostiumuose... kokia lengvutė ir trapi balerina – įstabus kostiumas priverčia patikėti, jog ji tiesiog sklendžia oru. Pati puošniausia renesanso fėja, pribloškianti kostiumo sudėtingumu ir grožiu. Džiaugiamės, jog profesionaliai ir talentingai sukurti kostiumai papuoš mūsų teatro spektaklius ir renginius.

PREMJERA JAU GREITAI!!! "RAUDONKEPURAITĖ IR DŽIAZAS”

Lapkričio 4 d. Panevėžio lėlių vežimo teatras sulaukė  svečių iš Ukrainos – atvyko režisierius K. Grosmanas ir choreografė L. Lysenko.

R.I.P.

2021-10-29 netekome kolegos  iš Vakarų Ukrainos, Chmelnyckio lėlių teatro vyriausiojo režisieriaus, Ukrainos UNIMA prezidento S. Brižano.

Su režisieriumi Panevėžio lėlių vežimo teatrą sieja gili draugystė. Jis teatre 2013 m.  statė spektaklį vaikams ,,Našlaitė Elenytė ir Jonukas avinukas“, 2015 m. "Trys paršiukai",  tarptautiniame lėlių teatrų festivalyje Panevėžyje rodė spektaklį „Senas malūnas“...

Prieš dvi dienas gavome jo rašytą laišką su palinkėjimais: „Tegul pučia Jums palankus vėjas ir suka malūno sparnus, tegul įkvepia kurti, te niekada nesibaigia Jūsų kelionė į PASAKĄ!”

Nesitikėjome, kad tai paskutiniai žodžiai, skirti mums…

Svečiai

Panevėžio lėlių vežimo teatras sulaukė netikėtų svečių, atvyko žurnalistai iš šių portalų: „15min“, „LRT radijas“, „Lietuvos aidas“, „Pozicija“, „Moters savaitė“, kelionių portalo „We love Lithuania“, laikraščio „Žaliasis pasaulis“, taip pat žurnalistų sąjungos atstovas. Jie dalyvavo pažintiniame ture „Panevėžio virsmas: nuo pramonės iki meno“.  Tai pažintinis turas žurnalistams po Panevėžio miestą siekiant parodyti, ką turime Panevėžyje unikalaus. Renginio organizatorė Vilanda Reikalienė

 

AČIŪ!

Nuoširdžiai dėkojame Panevėžio miesto savivaldybei ir  kultūros įstaigų vadovams, už sveikinimą Panevėžio lėlių vežimo teatrui kūrybinės veiklos 35-mečio proga! ❤️

    

 

SKANI ISTORIJA

PREMJERA!!!

“SKANI ISTORIJA”, rež. M.Bogomas.

Arba istorija apie mažą avį, kuri atėjo aplankyti alkano vilko…

POPIERINIS SPEKTAKLIS ANT STALO

PREMJERA!

PREMJERA!!!

"SKANI ISTORIJA", rež. M. Bogomas

2021 m. Spalio 22 d. 10 val. Panevėžio lėlių vėžimo teatre

Ar kada nors matėte, kaip gimsta lėlės?

 

PREMJERA JAU GREITAI!

Į Panevėžio lėlių vežimo teatrą atvyko režisierė Marina Bogomaz ir dailininkė Olga Filončiuk iš Ukrainos 

 

"Mano vardas Icchokas" (JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS)

Laikas: Spalio 15 d. 19 val. (penktadienį)

Vieta: Panevėžio lėlių vežimo teatre

I. Rudaševskio dienoraščio motyvais, aut. ir rež. J. Dautartas

"XXIV International puppet Theatre Festival "Theatre In The Suitcace" 2 dalis

Vakar buvo tokia ilga diena, kad viename poste ir nepapasakosi.

Gerai keltis anksti!

Iki pirmos valandos suspėjome ir pavalgyti 100 kartų, ir pamiegoti autobuse 100 kartų skirtingomis pozomis, ir pakalbėti paliečiant 100 įvairių temų, 1 kartą pamatyti jūrą Latvijoje ir suspėti į Estijos festivalio atidarimą.

Dabar pasakysiu apie mūsų "netyčia" susitikimą su jūra. Žinote, nors ir priparato mūsų teatras keliauti, važiuoti pirmyn, kada už lango vis keičiasi skirtingi peizažai, bet visada galima pastebeti pro langą kažką ypatingo ir džiaugtis tuo nuoširdžiai kaip vaikai.

Marija Patokova