svetainę sukūrė proweb.lt

Naujienos

Teatras tęsia savo magišką vasaros kelionę!

Panevėžio lėlių vežimo teatras jau įveikė apie pusę savo gastrolių maršruto!

Po sėkmingų pasirodymų Biržų rajone, dabar teatras keliauja po Pasvalio rajoną, kur tęsia savo nuostabią vasaros kelionę, džiugindamas vaikus ir suaugusius. 

 

Kviečiame paklausyti laidos Kultūra su LRT „Ryto Allegro“, kur teatro vadovas A. Markuckis ir aktorius I. Ignatenko dalijasi įspūdžiais iš šių metų gastrolių. Laidą galite rasti čia.

 

Šiemet, 38-ąsias tradicines vasaros gastroles teatras pradėjo birželio 1-ąją Vaivaduose. Iš ten kelionė tęsėsi per daugybę miestelių ir kaimų, kur net 29 kartus bus rodomas J. Gruševskio spektaklis „Liūdna linksma pasaka“, rež. A. Gladkova. Šios vasaros gastrolės yra ypatingos ne tik dėl ilgaamžės tradicijos, bet ir dėl pasirinkto maršruto. Pasakojimai iš kelionės skamba kaip gražiausios pasakos. Kiekviename sustojime mus pasitiko šiltai ir nuoširdžiai – mažų bendruomenių nariai dalijosi savo istorijomis, šypsenomis ir dėkingumu. Keliaujame į vietoves, kuriose randame stiprių ir gražių bendruomenių, tačiau taip pat aplankome labai ištuštėjusius kaimus. Su dideliu malonumu ten atvežame džiaugsmo ir šventės vietiniams gyventojams. 
Oras mums taip pat palankus – saulėti vakarai ir šiltos dienos leidžia mėgautis spektakliais po atviru dangumi. Pasirodymai vyksta kaimų aikštėse, mokyklų kiemuose, bendruomenių namų kiemeliuose, ir visur mus lydi vaikų juokas ir suaugusiųjų šypsenos.
Šios vasaros kelionė – tai ne tik teatro pasirodymai, bet ir nuoširdūs susitikimai su nuostabiais žmonėmis. Kiekviena stotelė yra nauja istorija, nauji veidai ir neblėstančios emocijos. Džiaugiamės, kad galime dalintis kultūros ir meno džiaugsmu su visais Lietuvos kampeliais.

Susitikime spektakliuose ir kartu kurkime nepamirštamas vasaros akimirkas!


Bilieto kaina – tik 1 euras.


Daugiau informacijos telefonu: +370 67 797 335.


Organizatorius: Panevėžio lėlių vežimo teatras
Gastroles dalinai finansuoja: Panevėžio miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.