svetainę sukūrė proweb.lt

Naujienos

Gastrolės 2024

Panevėžio lėlių vežimo teatras pradeda vasaros gastroles po Lietuvą!

Panevėžio lėlių vežimo teatras su džiaugsmu praneša apie 38-ąsias tradicines vasaros gastroles po Lietuvą, kurios vyks 2024 m. birželio 1-18 dienomis. Gastrolės prasidės birželio 1 d. Vaivaduose, o kelionės metu teatras aplankys daugybę Lietuvos miestelių ir kaimų, kur net 29 kartus parodys J. Gruševskio spektaklį „Liūdna linksma pasaka“, režisuotą A. Gladkovos.
 

 

Šios vasaros gastrolės yra ypatingos ne tik dėl ilgaamžės tradicijos, bet ir dėl pasirinkto maršruto. Šiemet teatras nusprendė aplankyti atokiausias ir nuošaliausias vietoves prie Latvijos sienos, kur keliausime pirmą kartą. Šiemet Panevėžio lėlių vežimo teatras keliauja į vietoves, kuriose galime rasti ir labai stiprių ir gražių bendruomenių, tačiau taip pat aplankysime labai ištuštėjusius kaimus. Su dideliu malonumu norime ten atvežti džiaugsmo ir šventės vietiniams gyventojams. Aplankėme šias vietoves ruošiantis gastrolėms ir sutikti žmonės džiaugėsi, bet kartu baiminosi, kad dėl nuošalumo ir mažo gyventojų skaičiaus nebus pakankamai žiūrovų. Mes visiems kartojome, kad mūsų tikslas nėra kiekybė, o kokybė – atvežti kultūrą ir teatro meno džiaugsmą į kiekvieną nuošalų kaimą ir kiekvieno vaiko ar žmogaus širdį.


Panevėžio lėlių vežimo teatras garsėja savo unikaliu stiliumi ir ilgaamže tradicija, keliaujant po šalį su teatriniu vežimu ir rodant spektaklius net atokiausiuose Lietuvos kampeliuose. Šių metų spektaklis „Liūdna linksma pasaka“ yra ypatingas kūrinys, kuris sužavės tiek vaikus, tiek suaugusius. Mūsų teatras ne tik praturtina kultūrinį gyvenimą, bet ir stiprina bendruomenės ryšius bei skleidžia džiaugsmą visiems susirinkusiems.

 

Kviečiame visus susitikti su stebuklingu lėlių teatro pasauliu!

 

Bilieto kaina – 1 euras. 
Daugiau informacijos telefonu: +370 67 797 335.


Organizatorius: Panevėžio lėlių vežimo teatras


Gastroles dalinai finansuoja: Panevėžio miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.