svetainę sukūrė proweb.lt

Naujienos

Renginių ciklas "Susitikime penktadienį"

"Susitikime penktadienį" – tai jau tradicija tapęs renginių ciklas Panevėžyje, vykstantis kiekvieną vasaros penktadienį Laisvės aikštėje. Šių renginių metu miesto gyventojai ir svečiai kviečiami susiburti bendruomeniniam laisvalaikiui, kur laukia įvairūs kultūriniai ir pramoginiai pasirodymai. Programoje – koncertai, teatro pasirodymai, edukacinės dirbtuvės ir įvairios pramogos vaikams.
Panevėžio lėlių vežimo teatras prisideda prie šios puikios iniciatyvos jau eilę metų. Birželio 28 d. Laisvės a. teatras pasirodys J. Gruševskio spektaklį „Liūdna linksma pasaka“, rež. A. Gladkova, o rugpjūčio 23 d. ,,Lietuviški perdainavimai“, rež. J. Titarovas. Tai galimybė tiek jaunimui, tiek vyresnio amžiaus gyventojams smagiai praleisti laiką, susitikti su draugais bei šeima, ir mėgautis šiltomis vasaros dienomis.
Renginių ciklas "Susitikime penktadienį" siekia skatinti miesto bendruomenės susitelkimą, suteikti galimybę mėgautis kultūriniais renginiais ir praturtinti miestiečių laisvalaikį. Visus vasaros penktadienius laukia įdomi ir įvairialypė programa, todėl kviečiame visus dalyvauti ir pasimėgauti nuostabiais renginiais.