svetainę sukūrė proweb.lt

Spektakliai

Su sraige aplink pasaulį

Vladleno Sniežkovo pjesės motyvais "Su sraige aplink pasaulį", rež. K. Grosmanas

Panevėžio lėlių vežimo teatras kartu su režisieriumi iš Ukrainos Konstantinu Grosmanu pristato edukacinį, interaktyvų spektaklį mažiesiems - Vladleno Sniežkovo pjesės motyvais "Su sraige aplink pasaulį". Spektaklis statomas teatrui šiek tiek neįprastu - nuotoliniu būdu. Režisierius būdamas Ukrainoje, stato spektaklį, su kūrybine teatro grupe bendraudamas „online“ būdu.

Romantinio idealizmo stiliumi keliaudami, ieškosime gražaus pasaulio, pilno stebuklų, nepatirtų pojūčių, spalvų ir nuotykių. Ir mažas ir didelis pakeleivis bus kviečiamas bent trumpam stabtelėti, apsidairyti aplink savo pasaulį, pamatyti, išgirsti, paliesti, pajausti, patirti naujų emocijų, susimąstyti...  Koks yra pasaulis? Ar reikia kelionę aplink pasaulį planuotis iš anksto? Ar daug daiktų reikia keliaujant? Kokią transporto priemonę kelionei pasirinko sraigė? Ar ilgai keliavo? Kokių nuotykių sraigė patyrė kelionėje? Kokias pasaulio vietas aplankė? Ką sutiko? Ar gera buvo sugrįžti namo? O gal negrįžo? Į visus šiuos klausimus ir dar daugiau, atsakymą rasite pažiūrėję spektaklį "Su sraige aplink pasaulį".

PREMJERA 2020 M. GRUODŽIO 10 D.

Spektaklio režisierius - Konstantinas Grosmanas; 

Dailininkė - Natalija Jagupova;

Kompozitorius - Aleksandras Poliščiukas;

Aktoriai - Danutė RukšienėRima Lapinskienė, Igoris Ignatenko, Oleksandras Železnovas, Stanislavas Alochinas, Vladyslavas Mozghovyjus;

Garso režisierius – Andrius Gaigalas;

Šviesos režisierius – Ina Jackūnienė;

Režisieriaus asistentė – Reda Matuzevičienė;

Spektaklį kuriant dalyvavo: Oleksandras Serhijenko, Daiva Matiukaitė, Gražina Tamulytė, Oksana Rossol;

Teatro meno vadovas – Antanas Markuckis.

Spektaklis skirtas vaikams nuo 2 metų.