svetainę sukūrė proweb.lt

Spektakliai

DĖDULĖS KLOUNO ŠYPSENA

 

Savo pirmaisiais šildančiais spinduliais nudžiuginus pavasario saulei Panevėžio lėlių vežimo teatras skuba prisidėti prie gerų emocijų, pristatydamas mažiesiems žiūrovams PREMJERĄ – spektaklį J. Čepovesckio pjesės motyvais „Dėdulės klouno šypsena“.

   
   

 

Istorija mus perkelia į buvusio cirko artisto, dėdulės klouno namus. Šlovės dienos jau praeityje ir liko tik vienatvė.... Kas gali praskaidrinti cirko artisto gyvenimą? Kartu gyvena peliukas, kuris nepaprastai žavisi dėdule klounu ir vis stengiasi jam padėti, tik dėdulė jo pastangų nesupranta ir namo parsineša katiną, kuris turi padėti pagauti peliuką. Linksmas, visada patenkintas ir gyvenimą mylintis peliukas. Tingus, verkšlenantis ir niurzga katinas. Ar gali peliukas ir katinas būti draugai? Ar dėdulė klounas dviejų gyvūnėlių apsuptyje nebebus toks vienišas? O gal į dėdulės klouno gyvenimą ateis meilė?

Smulkių gyvenimiškų nesusipratimų, lengvo humoro ir pokštų pripildytas spektaklis sužavės tiek mūsų mažuosius lankytojus, tiek ir jų tėvelius. Epizodas po epizodo, atrasdami vis kažką naujo, žiūrovai bandys išsiaiškinti, kas yra draugystė, meilė ir vienatvė.

Spektaklio režisierius – nusipelnęs Lietuvos lėlininkas, Kauno „Nykštuko“ lėlių teatro vadovas, dailininkas, aktorius Darius Armanavičius.

KŪRĖJAI:

Režisieriaus – Darius Armanavičius;

Režisieriaus asistentė – Reda Matuzevičienė;

Garso režisierius  – Andrius Gaigalas;

Šviesos režisierė  – Ina Jackūnienė;

Dailininkė – Oksana Rossol;

Spektaklį kuriant dalyvavo  - Marina Kreidi, Oleksandr Serhiienko, Mariia Makarenko;

Teatro meno vadovas  - Antanas Markuckis.

VAIDINA:

Rima Lapinskienė, Ihor  Ihnatenko, Oleksandr Zheleznov, Stanislav Alokhin, Vladyslav Mozghovyi, Marharyta Kisilova, Mariia Patokova, Daria Lysohor;

Muzika – muzikinė kompiliacija.

 

PREMJERA: 2023 balandžio 28d.

SPEKTAKLIO TRUKMĖ: 40 min.

Skirta vaikams nuo 3 metų.