svetainę sukūrė proweb.lt

Naujienos

Kol susitikti su žiūrovais gyvai negalime, gyvename prisiminimais...

Antanas Markuckis: spektaklis – tai nėra tortas, į kurį įdėjai grietinėlės, uogų, ir jau skanu

Panevėžys turi išskirtinį teatrą. Tai Lėlių vežimo teatras – vienintelis toks teatras Europoje. Apie jo gimimą, sukurtus spektaklius ir tūkstančiais skaičiuojamus gastrolių kilometrus, darbą pandemijos metu kalbamės su Panevėžio lėlių vežimo teatro įkūrėju, režisieriumi ir vadovu Antanu Markuckiu. -->Skaitykite plačiau

 

 

ĮVYKO PREMJERA!

Šiandien Panevėžio lėlių vežimo teatre įvyko premjera - V. Sniežkovo pjesės motyvais "Su sraige aplink pasaulį". Gaila, kad spektaklyje negalėjo dalyvauti žiūrovai, tačiau aktoriai plojimų sulaukė iš teatro kūrybinės grupės. Režisierius K. Grosmanas (Ukraina) ir kompozitorius Aleksandras Poliščiukas (Ukraina) spektaklį stebėjo taip pat, kiek neįprastu - nuotoliniu būdu.

Pasibaigus karantinui, visų mažųjų žiūrovų lauksime naujame spektaklyje! ❤️

Plačiau apie spektaklį --> https://leliuvezimoteatras.lt/spektakliai/su-sraige-aplink-pasauli.html

KARANTINAS KŪRYBOS NESUSTABDĖ – PRISTATOME PREMJERĄ!

Panevėžio lėlių vežimo teatras kartu su režisieriumi iš Ukrainos Konstantinu Grosmanu pristato edukacinį, interaktyvų spektaklį mažiesiems - Vladleno Sniežkovo pjesės motyvais "Su sraige aplink pasaulį". Spektaklis statomas teatrui šiek tiek neįprastu - nuotoliniu būdu. Režisierius būdamas Ukrainoje, stato spektaklį, su kūrybine teatro grupe bendraudamas „online“ būdu.

 

Žiūrėkite mūsų spektaklius iš namų!

Reaguojant į Šalyje susidariusią situaciją, nuo lapkričio 7 dienos iki atskiro nurodymo, Panevėžio Lėlių vežimo teatre atšaukiami visi planuoti spektakliai.
Dėl mūsų visų saugumo teatro darbuotojai klientus aptarnauja nuotoliniu būdu – telefonu (845) 511 236 arba el. paštu vezimoteatras@gmail.com.
Karantino metu kviečiame stebėti mūsų spektaklius youtube kanalu!
Repertuarą su nuorodomis rasite čia ---> https://leliuvezimoteatras.lt/repertuaras/

Teatro įkūrėjas Antanas Markuckis - nugalėtojas!

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, Regioninės plėtros departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos Panevėžio apskrities skyriaus vedėja Kristina Udrienė pasveikino Lėlių vežimo teatro įkūrėją, direktorių Antaną Markuckį, tapusį vienu iš iniciatyvų konkurso „Regionai: atradimų žemėlapiai“ nugalėtoju.

 

TEATRE PRAŪŽĖ PREMJERA

Lėlių vežimo teatre įvyko ilgai laukta premjera jaunimui ir suaugusiems "Mano vardas Icchokas"(rež. J. Dautartas). 

KVIEČIAME Į PREMJERĄ JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS!

 

Jau netrukus Lėlių vežimo teatro aktoriai kartu su Lietuvoje puikiai žinomu režisieriumi, teatro „Menas“ įkūrėju J. Dautartu žiūrovams pristatys premjerinį spektaklį jaunimui ir suaugusiems „Mano vardas Icchokas“ (I. Rudaševskio dienoraščio motyvais).

Šis spektaklis paremtas tikrais gyvenimo įvykiais, prikeliantis skaudžią, sveiku protu nesuvokiamą holokausto istoriją. Tai laikotarpis, kuomet vyko hitlerininkų sumanytos ir vykdytos masinės žydų žudynės, kai vienas svarbiausių Hitlerio siekių buvo žydų tautos sunaikinimas.

Teatre svečiavosi...

Rugsėjo 7 dieną Lėlių vežimo teatre apsilankė Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis!

SU GIMTADIENIU PANEVĖŽY!!!

Akimirkos iš Panevėžio miesto 517-ojo gimtadienio, kur Lėlių vežimo teatras rodė spektaklį "Lėlių cirkas" (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas). Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems! ❤️  

Praūžė mokslo ir žinių diena

Rugsėjo 1 dieną teatro kūrybinė grupė sveikino visus mažus ir didelius su mokslo ir žinių diena bei Panevėžio miesto visuomenei, svečiams dovanojo spektaklį "Lėlių cirkas" (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas).

Dar kartą sveikiname mielieji! Linkime sėkmingų, išradingų, kūrybingų mokslo metų! 

SUGRĮŽOME IŠ 22 DIENAS TRUKUSIŲ GASTROLIŲ

 

Vienintelio Europoje Panevėžio lėlių vežimo teatro kūrybinė grupė ką tik sugrįžo iš tradicinių vasaros gastrolių po Lietuvą su spektakliu „Lėlių cirkas“ (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas).
Šių metų gastrolės truko net 22 dienas. Jų metu teatro kolektyvas aplankė Panevėžio, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio, Akmenės, Šiaulių ir Radviliškio rajonus.

Tradicinių vasaros gastrolių po Lietuvą maršrutas

Jau rugpjūčio 1 dieną teatro kolektyvas išvyksta į tradicines vasaros gastroles po Lietuvą. Profesionali teatro trupė žiūrovams rodys naują spektaklį - teatrinę improvizaciją "Lėlių cirkas" (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas).