svetainę sukūrė proweb.lt

Naujienos

SUGRĮŽOME IŠ 22 DIENAS TRUKUSIŲ GASTROLIŲ

 

Vienintelio Europoje Panevėžio lėlių vežimo teatro kūrybinė grupė ką tik sugrįžo iš tradicinių vasaros gastrolių po Lietuvą su spektakliu „Lėlių cirkas“ (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas).
Šių metų gastrolės truko net 22 dienas. Jų metu teatro kolektyvas aplankė Panevėžio, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio, Akmenės, Šiaulių ir Radviliškio rajonus.

Už nuoširdų bendradarbiavimą bei šiltą priėmimą lėlių vežimo teatro kolektyvas dėkoja Piniavos, Paįstrio, Pumpėnų, Lavėnų, Pušaloto, Joniškėlio, Nakiškių, Pakruojo, Linkuvos, Triškonių, Pašvitinio, Kepalių, Joniškio, Kalnelio, Skaistgirio, Žagarės, Kruopių, Šakynos, Gruzdžių, Verbūnų, Kužių, Bridų, Ginkūnų, Kairių, Šniūraičių, Kutiškių, Radviliškio, Karčemų, Pavartyčių, Šeduvos, Raudondvario, Pakalniškių, Pociūnų, Smilgių, Perekšlių, Gustonių, Daukniūnų, Berčiūnų, Beniūnų, Senųjų Molainių vietų bendruomenėms, kultūros darbuotojams, seniūnijoms ir visiems mylintiems teatro meną.
Projektas "Panevėžio lėlių vežimo teatro vasaros gastrolių sklaida su vežimu 2020" iš dalies finansuotas Lietuvos Kultūros tarybos ir Panevėžio miesto savivaldybės, todėl Panevėžio lėlių vežimo teatro kolektyvo vardu nuoširdžiai dėkojame už paramą organizuojant 2020 metų tradicines vasaros gastroles.
Ši tradicija neblėsta dėl kilnaus tikslo – sukviesti kuo didesnes auditorijas, nepaisant amžiaus, socialinės ar ekonominės padėties. Projektu siekiama populiarinti Panevėžio miesto vardą bei lėlių teatro meną regionuose, suartinti ir paskatinti bendradarbiavimą bei partnerystę su vietos bendruomenėmis, formuoti vaikų ir jaunimo vertybines nuostatas, kurios padės auginti visapusiškai šiuolaikiškas ir dvasiškai turtingas asmenybes.

PLAČIAU APIE KELIONĘ: https://jp.lt/panevezio-leliu-vezimo-teatras-grizo-is-gastroliu-kaimai-keiciasi-bet-ziurovas-laukia/?feed_id=1360&_unique_id=5f449b24aee44&fbclid=IwAR0wqpQEdUjsCbWXu_6msXBqSdxx2BsnmzmBibyeiqdvYYOgZ9sx5nkLnIs

Teatro kūrybinė grupė jau rugsėjo 1 dieną 14 valandą kviečia į NEMOKAMĄ spektaklį, skirtą mokslo ir žinių dienai paminėti. Teatrinė improvizacija „Lėlių cirkas“ (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas) bus rodoma lėlių vežimo teatro kieme iš gastrolinio vežimo.

 
Vietas į spektaklius kviečiame rezervuoti tel. (8 45) 51 12 36, (8 45) 46 05 33
Kasos darbo laikas:
II-V 8 – 16 val.
(12-13 val. pietų pertrauka),
VI-VII 11-13 val.
JAU PRIIMAMI UŽSAKYMAI GRUPĖMS!
Spektaklių bei edukacinių programų grupėms rezervacija telefonu +37067797335