svetainę sukūrė proweb.lt

Edukacijos

Edukacinės programos

Išankstinė grupių registracija ir informacija numeriu 867797335.

Aktorius – lėlininkas
(Pažintis su lėlių teatro menu)


Norint pamilti lėlių teatrą, reikia jį pažinti. Spektaklis, kuriame atgyja teatrinė lėlė – tai rezultatas. O kaip jis kuriamas? Programos metu susipažinsite su tradicinėmis lėlių (pirštininių, lazdelinių, šešėlinių, mišraus valdymo lėlių, marionečių ir kt.) valdymo technikomis bei jų gamyba. Pamatysite ir patys kursite etiudus naudodami skirtingas lėlių valdymo technikas. Trumpam tapę lėlių teatro aktoriais, pajusite, kad lėlės jausmai, išgyvenimai tampa neatsiejami nuo aktoriaus tuometinių jausmų bei išgyvenimų. 


Vaikams nuo 4 metų, jaunuoliams ir suaugusiems.
Trukmė – 45 min. 

*Edukaciją galima apmokėti Kultūros paso paslauga. Daugiau informacijos numeriu 867797335.

 

 

Lėlės lagamine
(Pažintis su Panevėžio lėlių vežimo teatru)


Panevėžio lėlių vežimo teatras vienintelis toks teatras Europoje. Teatro vasaros gastrolių, vežimu po Lietuvą, romantika vis dar stebina ne vieną lietuvį ar Lietuvos svečią. Programos metu susipažinsite su Panevėžio Lėlių vežimo teatro istorija bei pamatysite filmą apie teatro vasaros gastroles. Rodysime ištraukas iš įvairių, žinomiausių pasaulio pasakų pasitelkiant skirtingas lėlių valdymo technikas. Pasidalinsime Panevėžio lėlių vežimo teatro „užkulisių“ įspūdžiais, o žiūrovai pajus teatro dvasią.


Vaikams nuo 4 metų, jaunuoliams ir suaugusiems.
Trukmė – 45 min.

*Edukaciją galima apmokėti Kultūros paso paslauga. Daugiau informacijos numeriu 867797335.

 

 
Edukacinė programa "Nuo lėlės iki spektaklio"
(Edukacinės dirbtuvės)


Kas yra lėlių teatras? Kaip gimsta lėlės? Kaip sukuriamas spektaklis? Į šiuos klausimus Jums atsakysime kūrybinėje edukacijoje „Nuo lėlės iki spektaklio“. Edukacijos metu gaminsime lėles, susipažinsime su jų valdymu, pasimatuosime aktoriaus-lėlininko profesiją. Statysime nuotaikingą spektaklį pagal Š. Pero pasakos motyvus „Raudonkepuraitė“.

 

Vaikams nuo 6 metų. 
Trukmė – 45 min.

*Edukaciją galima apmokėti Kultūros paso paslauga. Daugiau informacijos numeriu 867797335.