Teatro įkūrėjas Antanas Markuckis - nugalėtojas!

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, Regioninės plėtros departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos Panevėžio apskrities skyriaus vedėja Kristina Udrienė pasveikino Lėlių vežimo teatro įkūrėją, direktorių Antaną Markuckį, tapusį vienu iš iniciatyvų konkurso „Regionai: atradimų žemėlapiai“ nugalėtoju.

 

Siekdamas sutelkti regionų gerąją patirtį, novatoriškas idėjas ir pasidalinti atradimais, Regioninės plėtros departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos organizavo originalių idėjų bei iniciatyvų konkursą „Regionai: atradimų žemėlapiai“. Panevėžio lėlių vežimo teatro iniciatyva „Tradicinės Panevėžio lėlių vežimo teatro vasaros gastrolės su vežimu po Lietuvą“ už įkvėpimą, atradimus, norą dalintis pripažinta viena iš geriausių.

„Jūs ir esate geroji Panevėžio regiono idėja. Sveikiname bei dėkojame už jūsų iniciatyvas, linkime ir toliau kurti, džiuginti Lėlių vežimo teatro lankytojų širdis“, - linkėjo meras R. Račkauskas.

Konkurse buvo kviečiamos dalyvauti savivaldybės, organizacijos bei įstaigos. Iniciatyvos galėjo apimti kultūros, mokslo ir švietimo, turizmo, smulkiojo verslo skatinimo, aplinkosaugos, sveikatos apsaugos, socialinių paslaugų, sveikatinimo paslaugų sritis.

Konkurso tikslas - nustatyti ir įvertinti gerosios praktikos pavyzdžius, įkvepiančias ir prasmingas idėjas, kurios keičia žmonių gyvenimus, jų aplinką. Konkurso komisija, siekdama, kad būtų atspindėtas visas „atradimų žemėlapis“, kiekviename Lietuvos regione išskyrė po vieną įsimintiną gerosios praktikos pavyzdį.

Iš viso buvo pateiktos 168 iniciatyvos, iš jų atrinkta 13 geriausiųjų. Renkant iniciatyvas buvo vadovautasi originalumo, poveikio ir pritaikomumo kriterijais. Siekdami pasidalinti „atradimų žemėlapiais“ ir viešinti įkvepiančias idėjas, sudarytas elektroninis katalogas – į jį įtraukti visi konkursui pateikti iniciatyvų aprašymai.