Panevėžio lėlių vežimo teatre vyko pirmasis tiesioginis pasiilgtų žiūrovų ir teatro kūrybinės trupės susitikimas (nuotoliniu būdu).  

Vytauto Didžiojo universiteto III kurso kūrybinių industrijų studentės  Ugnė Kaulinytė ir  Justina Bogužaite,  kurios pramoginio teatro paskaitai turėjo suorganizuoti su teatru susijusį nuotolinį renginį, nusprendė užduotį sieti su lėlių teatru, pristatyti jį pradinių klasių mokiniams.

Studentės pakvietė  Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos antrokų klasę.

Mokiniai  pažiūrėjo Panevėžio lėlių vežimo teatro spektaklio J. Kazakaitis  „Trys lokiai“ (rež. A. Markuckis) įrašą ir po jo, „Zoom“ platformoje vaikai turėjo galimybę pabendrauti su aktoriais ir režisieriumi.

Smagi ir neįprasta patirtis bendrauti nuotoliu, tačiau vaikų nuoširdumas ir šiluma sklido per kompiuterio ekraną. Labai gera girdėti, kad vaikai pasiilgę lėlių teatro, kad namuose kartu su močiutėmis, sesėmis patys kuria lėles ir ruošia vaidinimus. Linkime vaikams išlikti smalsiems, kurti ir domėtis lėlių teatro menu.

Nuoširdžiai tikime, kad greitai vėl galėsime  su mylimais žiūrovais susitikti teatre gyvai.

 

Primename, kad norintys užsisakyti spektaklį nuotoliniu būdu jums patogiu metu, skambinkite tel.:867797335 arba rašykite: vezimoteatras@gmail.com