Jau ruošiamės 22 dienas trūksiančioms gastrolėms su vežimu po Lietuvą!

Jau visai netrukus vienintelio Europoje Panevėžio lėlių vežimo teatro kūrybinis kolektyvas beveik mėnesiui iškeliaus į tradicines vasaros gastroles po Lietuvą.

 

 

 

Tai iš tiesų unikalus reiškinys - plentais ir vieškeliais per šalį rieda didelis spalvingas vežimas, kurį traukia garvežys. Jis sustoja miesteliuose ir kaimuose, kur laukia nematytos ir negirdėtos lėlių pasakos pasiilgę vaikai.
Rugpjūčio 1 – 22 dienomis teatro kolektyvas visiškai naują spektaklį – teatrinę improvizaciją „Lėlių cirkas“ (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas) rodys Panevėžio, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio, Akmenės, Šiaulių ir Radviliškio rajonuose.

Planuojama aplankyti net 41 miestelį: Piniavą, Paįstrį, Pumpėnus, Lavėnus, Pušalotą, Joniškėlį, Nakiškius, Pakruojį, Linkuvą, Triškonius, Pašvitinį, Kepalius, Joniškį, Kalnelį, Skaistgirį, Žagarę, Kruopius, Šakyną, Gruzdžius, Verbūnus, Kužius, Vijolius, Bridus, Ginkūnus, Kairius, Šniūraičius, Kutiškius, Radviliškį, Karčemas, Pavartyčius, Šeduvą, Raudondvarį, Pakalniškius, Pociūnus, Smilgius, Perekšlius, Gustonius, Daukniūnus, Berčiūnus, Berniūnus, Senuosius Molainius.

Ši tradicija neblėsta dėl kilnaus tikslo – sukviesti kuo didesnes auditorijas, nepaisant amžiaus, socialinės ar ekonominės padėties. Projektu siekiama populiarinti Panevėžio miesto vardą bei lėlių teatro meną regionuose, suartinti ir paskatinti bendradarbiavimą bei partnerystę su vietos bendruomenėmis, formuoti vaikų ir jaunimo vertybines nuostatas, kurios padės auginti visapusiškai šiuolaikiškas ir dvasiškai turtingas asmenybes.
Projektas "Panevėžio lėlių vežimo teatro vasaros gastrolių sklaida su vežimu 2020" iš dalies finansuotas Lietuvos Kultūros tarybos ir Panevėžio miesto savivaldybės, todėl Panevėžio lėlių vežimo teatro kolektyvo vardu nuoširdžiai dėkojame už paramą paramą ir žinoma, visoms vietos bendruomenėms, kultūros darbuotojams ir visiems mylintiems teatro meną.