Festivalis „Vaikai ir lėlės“ Kupiškyje

 

Praskriejo gegužės 15-17 dienomis Kupiškyje jau antrus metus organizuojamas profesionalaus lėlių teatro festivalis „Vaikai ir lėlės“. Panevėžio lėlių vežimo teatras festivalyje dalyvavo jau antrus metus. Šiais metais rodėme spektaklį H. K. Anderseno pasakos motyvais „Sniego Karalienė“ (rež. V. Mazūras). Neapsakomai geras jausmas girdėti nuoširdų vaikų juoką ir matyti vis daugiau šypsenų. Taip pat turėjome galimybę stebėti kolegų spektaklius, kurie nenustoja stebinti, o ką jau kalbėti apie įdomias ir kūrybiškai prabėgusias lėlių gamybos edukacijas, prizus. Džiaugiamės turėję galimybę pasisvečiuoti Kupiškyje ir būti festivalio „Vaikai ir lėlės“ dalimi. 

 

Festivalio simboliu tapusi, kartu auganti lėlė Babausiukas atšventė savo pirmąjį gimtadienį (lėlė gimė 2018 metais, kartu su pirmuoju „Vaikai ir lėlės“ festivaliu). Babausiuko krikštatėviai – Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas ir Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė, uždarė festivalį. Babausiukas su visais atsisveikino iki kitų metų. 

 

O mes padūkėliui Babausiukui ir visam Kupiškio kultūros centrui dėkojame už šiltą sutikimą, gerus įspūdžius ir iki pasimatymo kitąmet!