Tarptautinis lėlių teatrų festivalis ,,LĖLĖ GATVĖJE 2018NENUSTEBK GATVĖJE SUTIKĘS KALBANČIĄ LĖLĘ!

Panevėžio lėlių vežimo teatras 2018 m. rugsėjo 7 – 12 dienomis organizuoja Tarptautinį lėlių teatrų festivalį “Lėlė  gatvėje 2018”. Miesto gimtadienio šventės šurmulyje žiūrovai turės galimybę išvysti profesionalius lėlių teatrus iš Lietuvos, Ukrainos, Bulgarijos, Estijos, Irano, Lenkijos ir Vokietijos.

Šiuometinis festivalis „išgriaudamas“ sienas gerokai išsiplečia, iš kamerinės aplinkos – į gatvės erdvę. Spektakliai bus rodomi iš dviejų teatro vežimų Dailės galerijos ir Lėlių vežimo teatro kiemeliuose. Kiekvienas spektaklis – tai nauja lėlių valdymo technika, kiti aktoriaus ir lėlės, aktorių ir publikos santykiai, todėl žiūrovai, pasikliaudami vaizdine, jiems pateikiama medžiaga, aktorių perteikiamais jausmais, bei kiekvienos pasaulio šalies kultūrinių idėjų savitumu, persikels kiekvieną kartą į kitą pasaulį, kur pamatys ir pajus vis kitą istoriją. Pagrindinis festivalio tikslas - tapti atvira ir kūrybiška erdve, kurioje kuo daugiau žmonių galėtų pažinti lėlių teatrą ir pažvelgti į jį iš kuo įvairesnių ir netikėčiausių kampų.

Tai trylikta tokio pobūdžio Panevėžio lėlių vežimo teatro organizuojama programa. Tęstinis teatro projektas, žadantis netradicinį lėlių teatrą, netradicinėje erdvėje, kurio metu visi spektakliai bus rodomi NEMOKAMAI.

Tarptautinio lėlių teatrų festivalio „Lėlė gatvėje 2018“ Panevėžyje organizatoriai: Panevėžio miesto savivaldybė, Panevėžio Lėlių vežimo teatras ir Panevėžio Dailės galerija.