GASTROLĖS STARTAVUSIOS LIETUVOS REGIONUOSE PASIBAIGS LVOVEGASTROLĖS STARTAVUSIOS LIETUVOS REGIONUOSE PASIBAIGS LVOVE

 

      Vienintelis Europoje teatras ant ratų – Panevėžio lėlių vežimo teatras ką tik grįžo po aštuoniolika dienų trukusios nuotykių kupinos kelionės. Jau trisdešimt antrąją vasarą keliaujantis teatro kolektyvas, šį kartą aplankė įstabų Žemaitijos kraštą. Kėdainių, Raseinių, Tauragės Šilalės ir Kelmės rajonų gyventojai turėjo galimybę pabuvoti magiškame teatro pasaulyje, kuris pats atvyko į Krakių, Pajieslio, Jakšių, Paaluonių, Gėluvos, Viduklės, Nemakščių, Adakavo, Skaudvilės, Batakių, Lomių, Molupio, Joniškės, Tauragės, Taurų, Mažonų, Sugailiškių, Pagramančio, Bijotų, Kražių, Kelmės, Maironių, Tytuvėnų, Šiluvos, Žaiginio, Vosiliškio ir Ažytėnų gyvenvietes bei pradžiugino mažus ir didelius žiūrovus nusipelniusio Ukrainos veikėjo Jurijaus Titarovo spektakliu – muzikine komedija „Lietuviški perdainavimai“.

Prisidėjus prie projekto įgyvendinimo, teatro kolektyvas nuoširdžiai dėkoja Lietuvos kultūros tarybai, Panevėžio miesto savivaldybei, Krakių ŽŪB, bei visų aplankytų vietovių bendruomenėms, kurios draugiškai ir šiltai sutiko visą Lėlių vežimo teatro kūrybinę grupę. Užsibrėžtas tikslas buvo pasiektas – spektaklį pamatė ir kitų regionų gyventojai, iš kurių pasitaikė ne mažai žmonių, kurie pirmą kartą pamatė, kas yra Panevėžio lėlių vežimo teatras.

Tačiau teatro kolektyvo sezonas dar nesibaigia. Birželio 29 dieną teatro trupė išvyksta į Ukrainą - Lvovo miesto akademinį Estrados miniatiūrų teatrą „Ir žmonės ir lėlės“, kur birželio 30 – liepos 3 dienomis vyks IV Tarptautinis lėlių teatrų festivalis „Ir žmonės ir lėlės 2018“. Festivalyje dalyvaus teatrai iš Ukrainos, Lietuvos, Izraelio, Baltarusijos, Lenkijos, Irano, Vokietijos.

IV Tarptautiniame lėlių teatrų festivalyje Lvove Panevėžio lėlių vežimo teatras liepos 2 dieną 17 valandą rodys spektaklį jaunimui ir suaugusiems – teatrinę fantaziją „Beketo bliuzas“ (rež. I. Čabanov).

Teatro kolektyvas džiaugiasi, turintis galimybę spektaklius rodyti ne tik Lietuvos, tačiau ir užsienio gyventojams, taip garsindamas Panevėžio miesto vardą.

Nes viskas, kas gimsta iš gėrio ir grožio – lieka gėriu,

 o tas, kas kuria ir pats nuo to gėrėja!!!