SPEKTAKLIS SUAUGUSIEMS

TEATRINĖ FANTAZIJA "BEKETO BLIUZAS". KELIONĖ PO SAMUELIO BEKETO PJESES. 

Panevėžio lėlių vežimo teatras pristato premjerą! Šį kartą į spektaklį kviečiami ne kaip įprasta - vaikai, o suaugusieji, besidomintys avangardinio romanisto, vieno įtakingiausių XX amžiaus modernizmo rašytojų, absurdo teatro dramaturgo ir vadovo, Nobelio premijos laureato Samuelio Beketo kūryba.

 

Režisieriaus iš Rusijos Mytiščių miesto – partnerio Ivano Čabanovo darbas „Teatrinė fantazija „BEKETO BLIUZAS“. Kelionė po Samuelio Beketo pjeses“ - tai spektaklis – apmąstymas apie nuostabų, menišką Samuelio Beketo pasaulį ir jo pagrindinį herojų – keistą, vienišą, kompleksuotą, alkaną, bejėgę ir pažemintą būtybę – nežiūrint į skirtingus vardus ir skirtingas aplinkybes visuomet tai tas pats personažas. Spektaklis prasideda pjese „Scena be žodžių 2“, kur ir pasirodo beprotiškai vienišas, nelaimingas herojus. Be vilties išsigelbėti. Išsigelbėjimas – tik mirtis.. Mirtis, kurios jis ieško ir laukia... Mirties paieškoje herojus keliauja į kelionę po Samuelio Beketo pjeses: „Scena be žodžių 1“, „Žaidimas“, „Ne aš“, „Žingsnių garsas“, „Katastrofa“ ir kt. Daugybė pjesių sukuria vieną spektaklį. Kartu juda kitas pagrindinis Samuelio Beketo personažas – mirtis. Tarp herojaus ir mirties tarsi nėriniai vystosi dialogas – kaip ir bliuze, kur kompozicijose naudojamas tik pagrindinis palaikomasis „karkasas“, kurį improvizuodami „apžaidžia“ soliniai instrumentai, palikdami vilties poskonį.. Ir ši metaforinė „vilties nata“ perteikiama visame spektaklyje...

„Teatrinė fantazija „BEKETO BLIUZAS“. Kelionė po Samuelio Beketo pjeses“ premjera jau šių metų vasario 28 dieną 18 valandą Panevėžio Lėlių vežimo teatre. Bilieto kaina tik 3 Eurai. Bilietus galite įsigyti teatro kasoje, arba rezervuoti telefonais (845) 511236, (845) 460533.