„Žuvėjėlis“

      Žuvėjėlis - tai pasaka apie gerus žmones ir nelabai geras raganas, apie žioplus ir dar žioplesnius po saule gyvenančius paežerės sutvėrimus. Pasakoje daug meilės, ilgesio, vilties, tikėjimo, jog kiekvienas gali sugauti savo gyvenimo žuvį. Tačiau tuo pat metu šioje istorijoje nemažai rūpesčių ir klaidų. Daug lėlių, objektų, juose dangus, žemė, bei vandenų gelmės.. visas kosmosas apgaubia šią istoriją. Mažajam žiūrovui žiūrint į paprastas, kuklias lėles, muzikos ir vaizdo sąveikoje atsivers poetiškas viso pasaulio vaizdinys. Žiūrovas, apsilankęs spektaklyje įgys raktą į liaudies pasakose užkoduotą išmintį, kuriuo atrakins pasaulio paradoksus, netikėtumus, pavojus ir, žinoma, humorą.

      Spektaklio režisierius Klaipėdos lėlių teatro „Lino lėlės“ įkūrėjas, aktorius, dailininkas, Lietuvių liaudies pasakų propaguotojas Linas Zubė. Gyvybingą, nerėksmingą, subtilų spektaklio pasaulį kuriantis lėlininkas Linas Zubė švelniai paragina žiūrovą įdėmiau pažvelgti į veikėjų veiksmų logiką, į priežasties ir pasekmės bei tėvų ir vaikų tarpusavio ryšį.

REŽISIERIUS IR DAILININKAS Linas Zubė

VAIDINA: Margarita Kisiliova, Marija Patokova, Igoris Ignatenko arba Rima Lapinskienė, Danutė Rukšienė, Aleksandras Železnovas

KOMPOZITORIUS Algirdas Zigmantas

DAILININKĖ KONSULTANTĖ Rita Lingvenytė

GARSO INŽINIERIUS Andrius Gaigalas

ŠVIESOS REŽISIERĖ Ina Jackūnienė

REŽISIERIAUS ASISTENTĖ Reda Matuzevičienė

SPEKTAKLĮ KURIANT DALYVAVO: Vida Auksutytė, Lina Jakubonytė, Vidmantas Kievinas

TEATRO DIREKTORIUS – MENO VADOVAS Antanas Markuckis


PREMJERA - 2017 m. lapkričio 30 d.

SPEKTAKLIS SKIRTAS VAIKAMS NUO 3 METŲ

Spektaklio trukmė – 45 min.