Vasaros gastrolės su arkliais 2017

    Birželio 3 dieną 12 valandą du „Krakių“ žemės ūkio bendrovės arkliai, traukiantys ryškų pasakų vežimą, pajudės iš lėlių vežimo teatro kiemo. Trisdešimt pirmųjų vasaros gastrolių su arkliais ir vežimu metu teatro kūrybinis kolektyvas aplankys Panevėžio, Kupiškio, Rokiškio, Biržų rajonų kaimus ir miestelius: Vaivadus, Kaubariškį, Karsakiškį, Tiltagalius, Subačių, senąjį Subačių, Rudilius, Noriūnus, Kupiškį, Šepetą, Naivius, Skapiškį, Sriubiškiai, Pandėlį, Apaščią, Raikėnus, Kučgalį, Papilį, Biržus, Klausučius, Kratiškius, Gaižiūnus, Mieliūnus, Vabalninką, Sodelius ir Paliūniškį.

     Panevėžio lėlių vežimo teatro kolektyvas rodys naują spektaklį Sigito Gedos pasakos motyvais „Ką senelis padarys, viskas bus gerai“. Spektaklio režisierius Rimantas Jacunskas. Muzikos, dekoracijų, lėlių bei aktorių derinys mažuosius žiūrovus nuneš į žaismingą pasakų pasaulį, kuris ne tik suburs vaikus, bet ir atneš šventę į tos vietos bendruomenę.

     Vasaros gastrolės su arkliais ir vežimu – ypatingas reiškinys ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.  Kelionėje vežimas tampa ir scena, ir virtuve, ir miegamuoju. O arklius vadelioja ir prižiūri pats teatro direktorius, įkūrėjas Antanas Markuckis. Visa tai dėl kilnaus tikslo – suteikti galimybę spektaklius pamatyti kuo daugiau žiūrovų, nes kultūrinės vertybės turi būti prieinamos visoms grupėms, nepaisant jų amžiaus, socialinės ar ekonominės padėties.1 2 3 puslapis
1 2 3 puslapis