Gastrolės 2016 gruodžio mėn.

      Panevėžio lėlių vežimo teatras tęsia savo gastroles po pasaulį. Tik ką grįžęs iš gastrolių po Lietuvos miestus, šį kartą teatras iškeliauja į Belgiją ir Vokietiją, kur rodys spektaklius Briuselyje, bei Berlyne gyvenantiems vaikams.

      Gruodžio 8 dieną teatro kolektyvas pasirodys Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje, Briuselyje. O gruodžio 10 dieną - Lietuvos Respublikos ambasadoje Vokietijos Federacinėje Respublikoje, Berlyne. Teatro kolektyvas vaikams rodys Jono Kazakaičio spektaklį „Trys lokiai“. Spektaklio režisierius - H. K. Anderseno ir B. Dauguviečio premijų laureatas Antanas Markuckis. Po spektaklio vaikus džiugins ir su jais žais Kalėdų Senelis.

      Teatras nuolat keliauja po įvairias pasaulio šalis. Lietuvos teatrinei kultūrai atstovavo Danijoje, Švedijoje, Olandijoje, Rusijoje, Estijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, ne viename festivalyje gavo garbingus apdovanojimus. Bendradarbiaudamas su užsienio šalimis, teatro direktorius Antanas Markuckis siekia pasirodymais džiuginti ne tik Lietuvos vaikus, bet ir užsienyje gyvenančius lietuvius. Pasak jo, visa tai, kas gimsta iš gėrio ir grožio, lieka gėris, o tas kas kuria ir pats nuo to gerėja.

      Grįžęs iš gastrolių, teatro kolektyvas šilčiausių švenčių linkės ir Kalėdiniais pasirodymais džiugins Panevėžio miesto vaikus. Kalėdų Senelis lauks vaikų lėlių vežimo teatre, adresu Respublikos g. 30.

 

1 2 3 4 puslapis
1 2 3 4 puslapis